Wizytówki

Format
Papier
Zadruk
Uszlachetnienie
Czas realizacji
?

Czas realizacji liczony jest w dniach roboczych od momentu zaakceptowania projektu przez drukarnię oraz opłacenia zamówienia przez Klienta


3-4 dni robocze:

druk offsetowy, korzystniejsza cena dla wyższych nakładów


express:

druk poza kolejnością, wysyłka lub odbiór nawet tego samego dnia, przed wybraniem tego terminu koniecznie skontaktuj się z nami, aby potwierdzić termin wysyłki, opcja dostępna tylko dla wybranej specyfikacji

Ilość wzorów
Nakład
Trwa wgrywanie pliku, proszę czekać
Pliki można wgrać również w późniejszych etapach zamówienia.

O druku wizytówek


Wizytówki firmowe to wygodna i szybka forma przekazania kontaktu do siebie, dającą również możliwość zaprezentowania swojego stylu i charakteru działalności. Jeżeli spotykasz się z potencjalnym klientem, nie marnuj okazji! Wręcz zawsze swoją wizytówkę.
Standardowe wizytówki bez uszlachetnień spełnią swoją podstawową rolę. Laminowane, lakierowane wybiórczo UV, złocone czy srebrzone pokażą jak bardzo profesjonalnie podchodzisz do tego czym się zajmujesz. Druk wizytówek zrealizujesz w naszej drukarnii od 100 szt.

❱ Papiery wizytówkowe

kreda 350g mat kreda 350g błysk satyna 350g
ekologiczny brązowy 300g złocony 300g srebrzony 300g

❱ Formaty wizytówek

Druk wizytówek wykonujemy w standardowo przyjętych formatach na rynku poligraficznym. Najczęściej wybierany format druku to 90x50mm, często Klienci decydują się również na format 85x55mm, który odpowiada wymiarom karty bankomatowej wsadzanej do kieszonki w portfelu.

wizytowki-formaty

❱ Wizytówki laminowane

Wydruk na papierach kredowych proponujemy w opcji z uszlachetnieniem folią błyszczącą, matową lub soft-skin. Folia soft-skin posiada przyjemną w dotyku aksamitną powłokę. Zabezpieczenie wydruku laminatem usztywnia wizytówkę, dodaje walorów estetycznych oraz wzmacnia jej trwałość.

❱ Realizacje wizytówek

Poniżej prezentujemy przykładowe realizacje wizytówek drukowanych w naszej drukarni. Zajmujemy się również przygotowanie plików do druku, jednak mogą go Państwo wykonać we własnym zakresie.

Wizytówki Cedrus Wizytówki Fizjoterapia Wizytówki Hexis
Wizytówki Lotus Wizytówki usługi elektryczne Wizytówki Don Chili

Jak zamówić wizytówki online?


❱ Projekt wizytówki

Poniżej prezentujemy wytyczne dotyczące przygotowania projektu do druku wizytówek:

tryb kolorów: CMYK

rozdzielczość bitmap: 350 dpi

spady: 3 mm

marginesy wewnętrzne: 5mm

znaczniki drukarskie: brak

obsługiwane rozszerzenia plików: .pdf, .jpg, .tiff

czcionki zamienione na krzywe (dla projektów w .pdf)

projekty w skali 1:1

* wytyczne odnośnie przygotowania projektu w opcji z lakierowaniem, złoceniem lub srebrzeniem znajdują się w szczegółowej instrukcji

❱ Terminy realizacji druku online

Produkt jest dostępny w następujących terminach realizacji:

  • express - druk poza kolejnością, wysyłka lub odbiór nawet tego samego dnia, przed wybraniem tego terminu koniecznie skontaktuj się z nami, aby potwierdzić termin wysyłki, opcja dostępna tylko dla wybranej specyfikacji
  • 1-2 dni robocze - standardowy termin realizacji
  • 3-4 dni robocze - standardowy termin realizacji dla wizytówek laminowanych foliami błysk, mat lub soft-skin
  • 4-5 dni roboczych - termin realizacji dla wizytówek z uszlachetnieniami wybiórczymi

Termin realizacji jest liczony od dnia złożenia zamówienia pod warunkiem zaksięgowania wpłaty na koncie i zweryfikowania przez grafika prawidłowo przygotowanych projektów do godziny 12:00.

Dostawy zamówień


❱ Wysyłki zamówień

Współpracujemy z firmą kurierską DPD. Nasze przesyłki, dostarczane są planowo dnia następnego. W wyjątkowych sytuacjach czas oczekiwania na przesyłkę może się wydłużyć. Agencjom reklamowym i pośrednikom oferujemy możliwość wysyłki paczek z ich danymi w liście przewozowym. Przy składaniu zamówienia należy wybrać opcję wysyłki NO-NAME, jako dane nadawcy zostaną wprowadzone dane firmy zamawiającej.

kurier-dpd

❱ Odbiór osobisty w drukarni w Zielonej Górze

Zamawiających z miasta Zielona Góra i okolic zapraszamy do odbioru osobistego w naszym biurze. W trakcie składania zamówienia, w momencie wyboru sposobu dostawy, należy wybrać opcję - odbiór osobisty.

Biuro znajduje się pod adresem:
DRUKARNIA BARTOSZ DĄBROWSKI
ul. Trasa Północna 2
65-119 Zielona Góra

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach:
8.00 - 16.00.

Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności *