Obrazy na płótnie canvas

Format
Materiał
Zadruk
Obróbka
Czas realizacji
?

Czas realizacji liczony jest w dniach roboczych od momentu zaakceptowania projektu przez drukarnię oraz opłacenia zamówienia przez Klienta


express:

druk poza kolejnością, wysyłka lub odbiór nawet tego samego dnia, przed wybraniem tego terminu koniecznie skontaktuj się z nami, aby potwierdzić termin wysyłki, opcja dostępna tylko dla wybranej specyfikacji

Ilość
Trwa wgrywanie pliku, proszę czekać
Pliki można wgrać również w późniejszych etapach zamówienia.

O produkcie


Marzy Ci się Twoje zdjęcie z wakacji na ścianie w formie pięknego obrazu na płótnie? Nie czekaj, prześlij nam zdjęcie, a my zajmiemy się całą resztą! Fotoobrazy nie wymagają oprawy, wydruk na płótnie naciągany jest na sosnowy blejtram, a krawędzie obrazu mogą zostać zadrukowane. Zainteresowaniem cieszą się również obrazy bez zadrukowanych boków. Jeżeli nie wiesz jak przygotować plik do druku, nie martw się! Prześlij nam swoją fotografię, sprawdzimy czy nadaje się ona do druku i zajmiemy się resztą. Drukujemy także zdjęcia ze skanów.

❱ Rodzaje płótna

Obrazy na płótnie drukujemy na płótnie poliestrowym lub bawełnianym. Poliester to materiał sztuczny, posiada mniej strukturalną powierzchnię w przeciwieństwie do płótna bawełnianego. Materiał poliestrowy występuje w gramaturze 250g i jest cieńszy w przeciwieństwie do bawełny o gramaturze 450g.

płótno poliestrowe 250g płótno bawełniane 450g
druk-plotno-poliestrowe-w-jakosci-premium druk-plotno-bawelniane-online

❱ Zadruk

Fotoobrazy drukujemy w 9-ciu kolorach, dzięki czemu ich kolorystyka wyróżnia się na tle tradycyjnego druku w trybie CMYK. Przygotuj swój plik do druku w RGB, żeby uzyskać najlepszy efekt. Opcja druku 9-kolorowa jest polecana zwłaszcza profesjonalnym fotografom, dla których liczy się każdy detal ich obrazu na płótnie. Atramenty z których korzystamy to certyfikowane i bezpieczne dla zdrowia tusze marki Epson.

atramenty

❱ Naciągnięcie wydruku na ramę

Standardowo oferujemy naciągnięcie wydruku na ramę sosnową. Istnieje również możliwość zamówienia wydruku na płótnie bez obróbki.

oprawa-fotoobrazu-online

❱ Zadruk boków obrazu

Projekty przygotowane ze spadami, w opcji z oprawą, oprawiamy zawijając spad na bok i tył obrazu. Spad powinien wynosić 3cm. W przypadku przygotowania projektów bez spadów stosujemy efekt odbicia lustrzanego.

drukarnia-obrazy-na-plotnie

Jak zamówić?


❱ Projekt druku fotoobrazu

Poniżej prezentujemy wytyczne dotyczące przygotowania projektu do druku:

tryb kolorów: CMYK lub RGB

rozdzielczość bitmap: 150-300 dpi

spady: brak spadów lub 3 cm

marginesy wewnętrzne: zaleca się zachowanie 2 cm marginesów od krawędzi

znaczniki drukarskie: brak

obsługiwane rozszerzenia plików: .pdf, .jpg, .tiff

czcionki zamienione na krzywe (dla projektów w .pdf)

projekty w skali 1:1

❱ Terminy realizacji druku online

Terminy realizacji:

  • express - druk poza kolejnością, wysyłka nawet tego samego dnia, przed wybraniem tego terminu koniecznie skontaktuj się z nami, aby potwierdzić termin wysyłki.
  • 2-3 dni robocze - standardowy termin realizacji

Termin realizacji jest liczony od dnia złożenia zamówienia pod warunkiem zaksięgowania wpłaty na koncie i zweryfikowania przez grafika prawidłowo przygotowanych projektów do godziny 12:00.

Dostawy zamówień


❱ Wysyłki zamówień

Współpracujemy z firmą kurierską DPD. Nasze przesyłki, dostarczane są planowo dnia następnego. W wyjątkowych sytuacjach czas oczekiwania na przesyłkę może się wydłużyć. Agencjom reklamowym i pośrednikom oferujemy możliwość wysyłki paczek z ich danymi w liście przewozowym. Przy składaniu zamówienia należy wybrać opcję wysyłki NO-NAME, jako dane nadawcy zostaną wprowadzone dane firmy zamawiającej.

kurier-dpd

❱ Odbiór osobisty w drukarni w Zielonej Górze

Zamawiających z miasta Zielona Góra i okolic zapraszamy do odbioru osobistego w naszym biurze. W trakcie składania zamówienia, w momencie wyboru sposobu dostawy, należy wybrać opcję - odbiór osobisty.

Biuro znajduje się pod adresem:
DRUKARNIA BARTOSZ DĄBROWSKI
ul. Trasa Północna 2
65-119 Zielona Góra

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach:
8.00 - 16.00.

Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności *