Naklejki foliowe

Szerokość [cm]
max - 90
Wysokość [cm]
max - 30
Materiał
Kolor
Laminowanie
Kształt nacięcia
?

prostokąt:

Projekt musi zawierać 3mm spadów oraz 3mm marginesów wewnętrznych. 

Obróbki - docinanie
?

Różnica w cenie wynika z ilości zużytego materiału, naklejki cięte na pojedyncze sztuki wymagają zachowania odstępu, natomiast naklejki na arkuszach mogą być ustawione bardzo blisko siebie


naklejki nacięte na arkuszach:

etykiety samoprzylepne przygotowujemy standardowo na arkuszach o rozmiarach około 330x250mm, ostateczny dokładny rozmiar arkusza zależy od wymiarów zamówionych naklejek, istnieje możliwość przygotowania arkuszy w określonych rozmiarach, w takim przypadku prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia


pocięcie na pojedyncze sztuki:

zamówione naklejki będą pocięte na pojedyncze sztuki, wygodna opcja dla tych którzy chcą np. rozdawać naklejki

Czas realizacji
?

Czas realizacji liczony jest w dniach roboczych od momentu zaakceptowania projektu przez drukarnię oraz opłacenia zamówienia przez Klienta


express:

druk poza kolejnością, wysyłka lub odbiór nawet tego samego dnia, przed wybraniem tego terminu koniecznie skontaktuj się z nami, aby potwierdzić termin wysyłki, opcja dostępna tylko dla wybranej specyfikacji

Ilość wzorów
Nakład
min - 1
Trwa wgrywanie pliku, proszę czekać
Pliki można wgrać również w późniejszych etapach zamówienia.

O produkcie


Etykiety samoprzylepne i naklejki produktowe, promocyjne, informacyjne, czy takie jakie potrzebujesz. Sam decydujesz! Zamawiasz online, czy na telefon, my drukujemy, a Ty naklejasz, gdzie chcesz. Nic dodać, nic ująć. Naklejki dla wybranych parametrów nacinamy do dowolnych kształtów. W zależności od rodzaju materiału etykiety tniemy na pojedyncze sztuki bądź dostarczamy na arkuszach ponacinane, co umożliwia ich bezproblemowe odklejanie. Foliowy materiał gwarantuje wodoodporność. Wybrane papierowe materiały posiadają strukturę. Potrzebujesz ekspresowej realizacji? Wykorzystanie różnych technologii druku umożliwia nam realizację druku etykiet samoprzylepnych wraz z wysyłką nawet tego samego dnia (dla wybranej konfiguracji).

❱ Materiał naklejek

biała błyszcząca folia (klej trwały) biała matowa folia (klej trwały) przeźroczysta folia błyszcząca (klej trwały)
folia holograficzna (klej trwały) złota błyszcząca folia (klej trwały) złota matowa folia (klej trwały)
srebrna błyszcząca folia (klej trwały) srebrna matowa folia (klej trwały) folia brązowa (klej trwały)
adhezyjna biała folia (naklejki bezklejowe) polimerowa biała folia błyszcząca (folia długookresowa) easy dot folia biała matowa (folia prosta w naklejeniu/przeklejeniu)
biała błyszcząca folia (klej usuwalny) papier samoprzylepny błyszczący papier samoprzylepny matowy
papier samoprzylepny prążkowany płótno samoprzylepne  

❱ Z laminatem czy bez?

Jeżeli Twoje naklejki mają przetrwać dłużej, koniecznie wzmocnij ich zadruk przed blaknięciem i uszkodzeniami mechanicznymi wybierając opcje z laminatem. Zabezpieczenie laminatem jest wykorzystywane, np.:

  • kiedy naklejka pełni rolę etykiety produktu, warstwa ochronna chroni nadruk przed otarciami i zarysowaniem warstwy druku, dodatkowo laminat dodaje walorów estetycznych Twojej etykiecie, cała etykieta jest grubsza co ułatwia jej naklejenie;
  • w przypadku wlepek naklejanych z reguły na sprzęty sportowe, gdzie foliowe wydruki są narażone na ciężkie warunki atmosferyczne - woda, śnieg, niskie temperatury czy otarcia.

❱ Druk kolorem białym

Opcja druku premium dla podłoży przezroczystych daje możliwość druku kolorem dodatkowym białym. Zadruk jest możliwy zarówno w tej samej warstwie z pozostałymi kolorami, jak i w różnych warstwach. Biały poddruk daje możliwość zapobiegnięcia prześwitywaniu nadruku na przezroczystym materiale.

druk kolorowy i biały w jednej warstwie druk kolorowy i biały w różnych warstwach
druk-kolorem-bialym druk-kolorem-bialym-online

❱ Obróbki - docinanie naklejek

Standardowo naklejki drukujemy i nacinamy na arkuszach lub tniemy na pojedyncze sztuki. Na specjalne życzenie istnieje możliwość przygotowania naklejek na podłużnych pasach co może ułatwić etykietowanie.

naklejki nacięte na arkuszach naklejki pocięte na pojedyncze sztuki
naklejki-online etykiety-samoprzylepne-online

Jak zamówić?


❱ Projekt etykiet samoprzylepnych

Poniżej prezentujemy wytyczne dotyczące przygotowania projektu do druku:

tryb kolorów: CMYK

rozdzielczość bitmap: 300 dpi

spady: 3 mm

marginesy wewnętrzne: 5 mm

znaczniki drukarskie: brak

obsługiwane rozszerzenia plików: .pdf, .jpg, .tiff dla projektu nacinania przyjmujemy również pliki .eps

czcionki zamienione na krzywe (dla projektów w .pdf)

projekty w skali 1:1

* jeśli naklejka ma mieć nieregularny kształt, prosimy zapoznać się ze szczegółową instrukcją.

❱ Terminy realizacji druku online

Terminy realizacji:

  • express - druk poza kolejnością, wysyłka nawet tego samego dnia, przed wybraniem tego terminu koniecznie skontaktuj się z nami, aby potwierdzić termin wysyłki
  • termin realizacji 2-3 dni robocze - standardowy termin realizacji
  • termin realizacji 3-4 dni robocze - ekonomiczny termin realizacji dla niektórych parametrów druku

Termin realizacji jest liczony od dnia złożenia zamówienia pod warunkiem zaksięgowania wpłaty na koncie i zweryfikowania przez grafika prawidłowo przygotowanych projektów do godziny 12:00.

Dostawy zamówień


❱ Wysyłki zamówień

Współpracujemy z firmą kurierską DPD. Nasze przesyłki, dostarczane są planowo dnia następnego. W wyjątkowych sytuacjach czas oczekiwania na przesyłkę może się wydłużyć. Agencjom reklamowym i pośrednikom oferujemy możliwość wysyłki paczek z ich danymi w liście przewozowym. Przy składaniu zamówienia należy wybrać opcję wysyłki NO-NAME, jako dane nadawcy zostaną wprowadzone dane firmy zamawiającej.

kurier-dpd

❱ Odbiór osobisty w drukarni w Zielonej Górze

Zamawiających z miasta Zielona Góra i okolic zapraszamy do odbioru osobistego w naszym biurze. W trakcie składania zamówienia, w momencie wyboru sposobu dostawy, należy wybrać opcję - odbiór osobisty.

Biuro znajduje się pod adresem:
DRUKARNIA BARTOSZ DĄBROWSKI
ul. Trasa Północna 2
65-119 Zielona Góra

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach:
8.00 - 16.00.

Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności *