Roll-up

Kaseta roll-up
Szerokość [cm]
min - 80, max - 150
Wysokość [cm]
Materiał
Zadruk
Obróbki
Czas realizacji
?

Czas realizacji liczony jest w dniach roboczych od momentu zaakceptowania projektu przez drukarnię oraz opłacenia zamówienia przez Klienta


express:

druk poza kolejnością, wysyłka lub odbiór nawet tego samego dnia, przed wybraniem tego terminu koniecznie skontaktuj się z nami, aby potwierdzić termin wysyłki, opcja dostępna tylko dla wybranej specyfikacji

Ilość
Trwa wgrywanie pliku, proszę czekać
Pliki można wgrać również w późniejszych etapach zamówienia.

Opis produktu


Roll up reklamowy to reklama, którą możesz wszędzie ze sobą zabrać. Niewielkich rozmiarów kaseta, mieści w sobie powierzchnię reklamową, którą możesz w kilka sekund ustawić w dowolnym miejscu. Jest to bardzo praktyczne, powszechnie stosowane rozwiązanie na targach, konferencjach, wystawach i nie tylko. Przekonaj się na własnej skórze jak bardzo jest funkcjonalny. Druk roll up wykonujemy z należytą starannością, stosujemy materiał którego krawędzie nie rolują się z czasem oraz dbamy o to, aby wydruk był estetycznie naciągnięty. W ofercie są dostępne również kasety “Gigant” o wysokości 3m.

❱ Kasety standard

Powszechnie stosowane w przypadku reklam w formie roll up. Charakteryzują się estetycznym wyglądem, sporą wytrzymałością oraz nie sprawiają problemów przy montażu, który nie powinien zająć dłużej niż minutę. W zestawie znajduje się wytrzymała torba z wizualizacją grafiki w kasecie, kaseta z zamontowanym wydrukiem, kijek typu bungee.

Kaseta systemu Kijek Torba
kaseta-roll-up kijek-roll-up torba-roll-up

❱ Rozmiary kaset

Szeroka gama możliwości dzięki różnym wielkościom systemów roll up. Największe kasety dają możliwość wyeksponowania reklamy o rozmiarach 200x200cm, która doskonale sprawdzi się jako np. ścianka reklamowa.

Kasety o wysokości 200cm: roll-up-200cm-formaty

❱ Rodzaje wydruków

W naszej ofercie znajdą Państwo wydruk do roll upów reklamowych na powszechnie stosowanym gładkim materiale typu film oraz ekonomicznej wersji w formie baneru. Każdy z tych materiałów posiada wewnątrz warstwę typu blockout, blokującą światło, dzięki czemu grafika będzie świetnie się prezentować nawet w najtrudniejszych warunkach świetlnych.

Jak zamówić?


❱ Projekt plakatu

Poniżej prezentujemy wytyczne dotyczące przygotowania projektu do druku:

tryb kolorów: CMYK

rozdzielczość bitmap: 150 dpi

spady: nie należy dodawać spadów

marginesy wewnętrzne: zalecane 5 cm od bocznych i górnej krawędzi oraz od miejsca w którym projekt chowa się wewnątrz systemu

znaczniki drukarskie: brak

obsługiwane rozszerzenia plików: .pdf, .jpg, .tiff dla projektu nacinania przyjmujemy również pliki .eps

czcionki zamienione na krzywe (dla projektów w .pdf)

projekty w skali 1:1

❱ Terminy realizacji druku online

Terminy realizacji:

  • express - druk poza kolejnością, wysyłka lub odbiór nawet tego samego dnia, przed wybraniem tego terminu koniecznie skontaktuj się z nami, aby potwierdzić termin wysyłki, opcja dostępna tylko dla wybranej specyfikacji
  • 2-3 dni robocze - standardowy termin realizacji

Termin realizacji jest liczony od dnia złożenia zamówienia pod warunkiem zaksięgowania wpłaty na koncie i zweryfikowania przez grafika prawidłowo przygotowanych projektów do godziny 12:00.

Dostawy zamówień


❱ Wysyłki zamówień

Współpracujemy z firmą kurierską DPD. Nasze przesyłki, dostarczane są planowo dnia następnego. W wyjątkowych sytuacjach czas oczekiwania na przesyłkę może się wydłużyć. Agencjom reklamowym i pośrednikom oferujemy możliwość wysyłki paczek z ich danymi w liście przewozowym. Przy składaniu zamówienia należy wybrać opcję wysyłki NO-NAME, jako dane nadawcy zostaną wprowadzone dane firmy zamawiającej.

kurier-dpd

❱ Odbiór osobisty w drukarni w Zielonej Górze

Zamawiających z miasta Zielona Góra i okolic zapraszamy do odbioru osobistego w naszym biurze. W trakcie składania zamówienia, w momencie wyboru sposobu dostawy, należy wybrać opcję - odbiór osobisty.

Biuro znajduje się pod adresem:
DRUKARNIA BARTOSZ DĄBROWSKI
ul. Trasa Północna 2
65-119 Zielona Góra

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach:
8.00 - 16.00.

Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności *