Plakaty wielkoformatowe

Rodzaj druku
Materiał do druku
Szerokość [cm]
min - 40, max - 150
Wysokość [cm]
min - 40
Zadruk
Docinanie wydruku do formatu
Czas realizacji
?

Czas realizacji liczony jest w dniach roboczych od momentu zaakceptowania projektu przez drukarnię oraz opłacenia zamówienia przez Klienta


express:

druk poza kolejnością, wysyłka lub odbiór nawet tego samego dnia, przed wybraniem tego terminu koniecznie skontaktuj się z nami, aby potwierdzić termin wysyłki, opcja dostępna tylko dla wybranej specyfikacji

Ilość wzorów
Nakład
Trwa wgrywanie pliku, proszę czekać
Pliki można wgrać również w późniejszych etapach zamówienia.

O druku plakatów


Plakat, plakatowi nie równy! Jednak czym większy, tym bardziej widoczny, a czym bardziej widoczny, tym większy efekt! U nas wydrukujesz plakaty w dowolnym i naprawdę wielkim formacie, na materiałach odpornych na wilgoć, nadających się zarówno na zewnątrz, do wiaty autobusowej czy po prostu pod szybę ramki, która zawiśnie w Twoim domu lub biurze. Nie czekaj! Drukuj plakaty online!

❱ Rodzaje papierów plakatowych

W ofercie do druku plakatów wielkoformatowych posiadamy papiery o różnych gramaturach satynowe, kredowe oraz fotograficzne. W przypadku papieru satynowego 140g, maksymalna szerokość zadruku to 150cm. Papiery satynowe charakteryzują się dużą odpornością na wilgotność.

papier satynowy 140g papier satynowy 200g papier kreda błysk 130g
papier kreda mat 130g papier fotograficzny błysk 220g  

❱ Przykładowe formaty plakatów wielkoformatowych

plakaty-formaty

❱ Zadruk

Standardowo zadruk wykonujemy w kolorach CMYK. Udostępniamy także opcję druku premium z 9-ciu lub 10-ciu kolorów (dodatkowo z kolorem białym). Pozwala uzyskać o wiele większy gamut kolorystyczny w przeciwieństwie do standardowego druku CMYK. Pliki do druku w jakości premium można przygotować w trybie kolorystycznym CMYK lub RGB. Druk w trybie RGB dla jakości premium pozwala uzyskać dodatkowo większe nasycenie barw. Dla podłoży przezroczystych oferujemy możliwość zadruku kolorem białym. W opcji druku kolorem białym jest możliwość nakładania farb warstwami, więcej informacji znajdziesz poniżej.

wysoka jakość (tradycyjny druk z CMYK) jakość premium (druk z 9-ciu kolorów)
druk-wielkoformatowy-online druk-wielkoformatowy-w-jakosci-premium

❱ Docinanie wydruku do formatu

Zdarza się, że wydruk nie wymaga docięcia do formatu lub taką obróbkę chcesz wykonać we własnym zakresie. Opcja druku bez docinania do formatu, pozwala uzyskać atrakcyjniejszą cenę, a zamówiony wydruk, który otrzymasz jest wykonany na większym arkuszu. Zbędny naddatek możesz usunąć samemu. Wybierając opcję docięcia do formatu, dotniemy Twój wydruk do formatu, który podałeś przy składaniu zamówienia, w polach “szerokość” i “wysokość”.

docięcie do formatu bez docinania do formatu
obrobki-folii-monomerycznej-wydruk-wielkoformatowy obrobki-folii-monomerycznej-online

Jak zamówić?


❱ Projekt plakatu

Poniżej prezentujemy wytyczne dotyczące przygotowania projektu do druku:

tryb kolorów: CMYK

rozdzielczość bitmap: 150 - 300 dpi

spady: 0 mm

marginesy wewnętrzne: 5 mm

znaczniki drukarskie: brak

obsługiwane rozszerzenia plików: .pdf, .jpg, .tiff

czcionki zamienione na krzywe (dla projektów w .pdf)

projekty w skali 1:1

❱ Terminy realizacji druku online

Produkt jest dostępny w następujących terminach realizacji:

  • express - druk poza kolejnością, wysyłka nawet tego samego dnia, przed wybraniem tego terminu koniecznie skontaktuj się z nami, aby potwierdzić termin wysyłki.
  • 2-3 dni robocze - standardowy termin realizacji

Termin realizacji jest liczony od dnia złożenia zamówienia pod warunkiem zaksięgowania wpłaty na koncie i zweryfikowania przez grafika prawidłowo przygotowanych projektów do godziny 12:00.

Dostawy zamówień


❱ Wysyłki zamówień

Współpracujemy z firmą kurierską DPD. Nasze przesyłki, dostarczane są planowo dnia następnego. W wyjątkowych sytuacjach czas oczekiwania na przesyłkę może się wydłużyć. Agencjom reklamowym i pośrednikom oferujemy możliwość wysyłki paczek z ich danymi w liście przewozowym. Przy składaniu zamówienia należy wybrać opcję wysyłki NO-NAME, jako dane nadawcy zostaną wprowadzone dane firmy zamawiającej.

kurier-dpd

❱ Odbiór osobisty w drukarni w Zielonej Górze

Zamawiających z miasta Zielona Góra i okolic zapraszamy do odbioru osobistego w naszym biurze. W trakcie składania zamówienia, w momencie wyboru sposobu dostawy, należy wybrać opcję - odbiór osobisty.

Biuro znajduje się pod adresem:
DRUKARNIA BARTOSZ DĄBROWSKI
ul. Trasa Północna 2
65-119 Zielona Góra

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach:
8.00 - 16.00.

Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności *