31 maja drukarnia będzie nieczynna. Uprzejmie prosimy o uwzględnienie tego dnia w terminie realizacji zamówień.

Magnesy reklamowe na auto

Materiał do druku
Formatka magnesu
Laminowanie
Przycinanie formatek
Czas realizacji
?

Czas realizacji liczony jest w dniach roboczych od momentu zaakceptowania projektu przez drukarnię oraz opłacenia zamówienia przez Klienta


express:

druk poza kolejnością, wysyłka lub odbiór nawet tego samego dnia, przed wybraniem tego terminu koniecznie skontaktuj się z nami, aby potwierdzić termin wysyłki, opcja dostępna tylko dla wybranej specyfikacji

Różne wzory
Nakład
Trwa wgrywanie pliku, proszę czekać
Pliki można wgrać również w późniejszych etapach zamówienia.

O produkcie


Nie marnuj powierzchni swojego samochodu! Wykorzystaj ją na darmową reklamę Twojej firmy! Magnesy reklamowe na auto to praktyczne i skuteczne narzędzie marketingowe. Oferujemy magnesy wykonane na różnych foliach, standardowej białej, lub odblaskowej oraz holograficznej z efektem tęczy. Łatwe w montażu i demontażu.

❱ Formaty magnesów reklamowych

Najpopularniejsze formaty magnesu reklamowego na samochód osobowy to 30x60cm lub 50x100cm w przypadku busów.

Przed złożeniem zamówienia upewnij się, że powierzchnia Twojego pojazdu jest płaska i odpowiada wymiarom wybranej formatki, aby uniknąć problemów z oderwaniem naklejki przez napływające powietrze między naklejkę, a powierzchnię samochodu.

Dajemy możliwość docięcia wybranych formatów do mniejszych. Jeżeli istnieje taka potrzeba, wymiary formatek opisz proszę w komentarzu do zamówienia. Np. zamawiając 3 szt. 60x30cm, możesz dołączyć następujący komentarz: “Proszę o docięcie do formatów: magnes nr 1 - 60x20cm, magnes nr 2 - 20x30cm, magnes nr 3 - nie docinamy”.

Jak zamówić?


❱ Projekt przygotowany przez nas

Oferujemy także przygotowanie projektu graficznego - nasze projekty są estetyczne i praktyczne - eksponujemy informacje, które sami lub na podstawie wytycznych klienta, wiemy, że są najistotniejsze.

❱ Projekt we własnym zakresie

Poniżej prezentujemy wytyczne dotyczące przygotowania projektu do druku:

tryb kolorów: CMYK

rozdzielczość bitmap: 150 - 300 dpi

spady: 0 mm

marginesy wewnętrzne: 10 mm

znaczniki drukarskie: brak

obsługiwane rozszerzenia plików: .pdf, .jpg, .tiff

czcionki zamienione na krzywe (dla projektów w .pdf)

projekty w skali 1:1

❱ Terminy realizacji druku online

Terminy realizacji:

  • express - druk poza kolejnością, wysyłka lub odbiór w trybie przyspieszonym, przed wybraniem tego terminu koniecznie skontaktuj się z nami.
  • 4 dni robocze

Termin realizacji jest liczony od dnia złożenia zamówienia pod warunkiem zaksięgowania wpłaty na koncie i zweryfikowania przez grafika prawidłowo przygotowanych projektów do godziny 12:00.

Dostawy zamówień


❱ Wysyłki zamówień

Współpracujemy z firmą kurierską DPD. Nasze przesyłki, dostarczane są planowo dnia następnego. W wyjątkowych sytuacjach czas oczekiwania na przesyłkę może się wydłużyć. Agencjom reklamowym i pośrednikom oferujemy możliwość wysyłki paczek z ich danymi w liście przewozowym. Przy składaniu zamówienia należy wybrać opcję wysyłki NO-NAME, jako dane nadawcy zostaną wprowadzone dane firmy zamawiającej.

kurier-dpd

❱ Odbiór osobisty w drukarni w Zielonej Górze

Zamawiających z miasta Zielona Góra i okolic zapraszamy do odbioru osobistego w naszym biurze. W trakcie składania zamówienia, w momencie wyboru sposobu dostawy, należy wybrać opcję - odbiór osobisty.

Biuro znajduje się pod adresem:
DRUKARNIA BARTOSZ DĄBROWSKI
ul. Trasa Północna 2
65-119 Zielona Góra

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach:
8.00 - 16.00.

Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności *

31 maja drukarnia będzie nieczynna. Uprzejmie prosimy o uwzględnienie tego dnia w terminie realizacji zamówień.