Kalendarze trójdzielne

Format
Papier
Zadruk
Kolor okienka
Koperta do kalendarzy
Czas realizacji
Nakład
min - 10
Trwa wgrywanie pliku, proszę czekać
Pliki można wgrać również w późniejszych etapach zamówienia.

O druku kalendarzy trójdzielnych


Kalendarze trójdzielne cieszą się największą popularnością wśród zamawianych kalendarzy reklamowych. Plansza przedstawia trzy miesiące - miniony, aktualny i nadchodzący, na których można notować zbliżające się wydarzenia. Idealnie sprawdzi się jako prezent na koniec roku dla Twoich klientów, kontrahentów czy pracowników. Kalendarz firmowy jest formą wizytówki naszej działalności, dlatego warto zamieścić na nim grafikę, fotografię związaną z tym czym się zajmujesz, ale też przyjemną dla oka, aby zachęcała do powieszenia na ścianie. Na główce, czy na pleckach kalendarza znajdzie się również miejsce na dane kontaktowe czy mapkę dojazdową. Z przyjemnością zaprojektujemy Twój kalendarze trójdzielny!

❱ Papier do druku kalendarzy

Kalendarze trójdzielne drukujemy na kartonie o gramaturze 300g. Główka posiada podwójną warstwę kartonu, dzięki czemu jej gramatura wynosi aż 600g. Doklejane kalendarium jest drukowane na papierze offsetowym 80g. Opcjonalnie do kalendarza można domówić składaną kopertę wykonaną z kartonu 250g. Agencjom reklamowym i mniejszym drukarniom oferujemy możliwość zakupu samego kalendarium do produkcji własnych kalendarzy trójdzielnych.

❱ Format kalendarza trójdzielnego

Kalendarz ścienny po rozłożeniu posiada wymiary 310 x 780 mm. Obszar główki to 310 x 200 mm, natomiast pojedyncze kalendarium posiada wymiary 280 x 140 mm.

kalendarze-trojdzielne-formaty

Jak zamówić?


❱ Projekt kalendarza trójdzielnego

Poniżej prezentujemy wytyczne dotyczące przygotowania projektu do druku:

tryb kolorów: CMYK

rozdzielczość bitmap: 300 dpi

spady: 3-10 mm, wg. wytycznych na makiecie

marginesy wewnętrzne: 5 mm

znaczniki drukarskie: brak

obsługiwane rozszerzenia plików: .pdf, .jpg, .tiff

czcionki zamienione na krzywe (dla projektów w .pdf)

projekty w skali 1:1

❱ Terminy realizacji druku online

Produkt jest dostępny w następujących terminach realizacji:

  • 4 - 5 dni roboczych - druk cyfrowy lub offsetowy, w zależności od nakładu

Termin realizacji jest liczony od dnia złożenia zamówienia pod warunkiem zaksięgowania wpłaty na koncie i zweryfikowania przez grafika prawidłowo przygotowanych projektów do godziny 12:00.

Dostawy zamówień


❱ Wysyłki zamówień

Współpracujemy z firmą kurierską DPD. Nasze przesyłki, dostarczane są planowo dnia następnego. W wyjątkowych sytuacjach czas oczekiwania na przesyłkę może się wydłużyć. Agencjom reklamowym i pośrednikom oferujemy możliwość wysyłki paczek z ich danymi w liście przewozowym. Przy składaniu zamówienia należy wybrać opcję wysyłki NO-NAME, jako dane nadawcy zostaną wprowadzone dane firmy zamawiającej.

kurier-dpd

❱ Odbiór osobisty w drukarni w Zielonej Górze

Zamawiających z miasta Zielona Góra i okolic zapraszamy do odbioru osobistego w naszym biurze. W trakcie składania zamówienia, w momencie wyboru sposobu dostawy, należy wybrać opcję - odbiór osobisty.

Biuro znajduje się pod adresem:
DRUKARNIA BARTOSZ DĄBROWSKI
ul. Trasa Północna 2
65-119 Zielona Góra

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach:
8.00 - 16.00.

Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności *