Folia magnetyczna

Rodzaj druku
Materiał do druku
Szerokość [cm]
max - 95
Wysokość [cm]
Zadruk
Laminowanie
Docinanie wydruku do formatu
Czas realizacji
?

Czas realizacji liczony jest w dniach roboczych od momentu zaakceptowania projektu przez drukarnię oraz opłacenia zamówienia przez Klienta


express:

druk poza kolejnością, wysyłka lub odbiór nawet tego samego dnia, przed wybraniem tego terminu koniecznie skontaktuj się z nami, aby potwierdzić termin wysyłki, opcja dostępna tylko dla wybranej specyfikacji

Ilość wzorów
Nakład
Trwa wgrywanie pliku, proszę czekać
Pliki można wgrać również w późniejszych etapach zamówienia.

O produkcie


Oferujemy druk na folii magnetycznej. W standardzie zabezpieczamy folię laminatem błysk lub mat. Drukujemy na foliach magnetycznych białych lub odblaskowych. Wydruk może posłużyć do produkcji różnorakich produktów, np. magnesy reklamowe na samochód, magnesiki na lodówkę itd.

❱ Formaty magnesów reklamowych

Maksymalna szerokość zadruku to 95 cm. Ekonomiczna szerokość zadruku, którą warto wziąć pod uwagę przy szykowaniu wyceny lub zlecając druk to 95 lub 55 cm. Maksymalną długość zamówionego magnesu może wynieść 300cm.

Jak zamówić?


❱ Projekt przygotowany przez nas

Oferujemy także przygotowanie projektu graficznego - nasze projekty są estetyczne i praktyczne - eksponujemy informacje, które sami lub na podstawie wytycznych klienta, wiemy, że są najistotniejsze.

❱ Projekt we własnym zakresie

Poniżej prezentujemy wytyczne dotyczące przygotowania projektu do druku:

tryb kolorów: CMYK

rozdzielczość bitmap: 150 - 300 dpi

spady: 0 mm

marginesy wewnętrzne: 10 mm

znaczniki drukarskie: brak

obsługiwane rozszerzenia plików: .pdf, .jpg, .tiff

czcionki zamienione na krzywe (dla projektów w .pdf)

projekty w skali 1:1

❱ Terminy realizacji druku online

Terminy realizacji:

  • express - druk poza kolejnością, wysyłka lub odbiór w trybie przyspieszonym, przed wybraniem tego terminu koniecznie skontaktuj się z nami.
  • 4 dni robocze

Termin realizacji jest liczony od dnia złożenia zamówienia pod warunkiem zaksięgowania wpłaty na koncie i zweryfikowania przez grafika prawidłowo przygotowanych projektów do godziny 12:00.

Dostawy zamówień


❱ Wysyłki zamówień

Współpracujemy z firmą kurierską DPD. Nasze przesyłki, dostarczane są planowo dnia następnego. W wyjątkowych sytuacjach czas oczekiwania na przesyłkę może się wydłużyć. Agencjom reklamowym i pośrednikom oferujemy możliwość wysyłki paczek z ich danymi w liście przewozowym. Przy składaniu zamówienia należy wybrać opcję wysyłki NO-NAME, jako dane nadawcy zostaną wprowadzone dane firmy zamawiającej.

kurier-dpd

❱ Odbiór osobisty w drukarni w Zielonej Górze

Zamawiających z miasta Zielona Góra i okolic zapraszamy do odbioru osobistego w naszym biurze. W trakcie składania zamówienia, w momencie wyboru sposobu dostawy, należy wybrać opcję - odbiór osobisty.

Biuro znajduje się pod adresem:
DRUKARNIA BARTOSZ DĄBROWSKI
ul. Trasa Północna 2
65-119 Zielona Góra

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach:
8.00 - 16.00.

Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności - Polityka prywatności *